Instant zam LOCTITE® 406 ™

Përshkrim i shkurtër:

LOCTITE® 406 ™ është projektuar për ngjitje të plastikës dhe materialeve elastomerike ku fixturing shumë të shpejtë është e nevojshme.


Detail Product

Produkt Tags

LOCTITE® 406 ™ është projektuar për ngjitje të plastikës dhe materialeve elastomerike ku fixturing shumë të shpejtë është e nevojshme.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !