LOCTITE ECCOBOND FP4531 underfill

Краток опис:

LOCTITE ECCOBOND FP4531 underfill е наменета за флип чип на флекс апликации со празнина 1mil.


детали за производот

Тагови производ

LOCTITE ECCOBOND FP4531 underfill е наменета за флип чип на флекс апликации со празнина 1mil.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !