FP4526 епоксидна underfill

Краток опис:

FP4526 епоксидна underfill е наменета за капиларна проток на флип апликации чип.


детали за производот

Тагови производ

FP4526 епоксидна underfill е наменета за капиларна проток на флип апликации чип.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !