• banner1
 • banner2 (1)
 • banner3 (1)
 • инстант лепак

  инстант лепак

 • СМД лепенка Црвениот Лепак

  СМД лепенка Црвениот Лепак

 • УВ и влага <br/> Излечи лепак

  УВ и влага
  Излечи лепак

 • Една компонента <br/> ЕПОКСИДНИ

  Една компонента
  ЕПОКСИДНИ

 • Топлина спроводливост Лепак

  Топлина спроводливост Лепак

 • Двокомпонентен лепак <br/>

  Двокомпонентен
  лепак

Затоа изберете cardone

Компанијата работи на различни увезени лепила за индустриските претпријатија, главниот агент HAILOK (Британска Хелека) и LOCTITE (САД Loctite), RITELOK (Британска Rexroth), CHEMITECH (Јапонија) и ThreeBond) на лепило производи, на пазарот во целиот продажбата на country.The компанија на сите производи преку ISO9002 и сертификација QS9000, одличен квалитет на производот и да се подобри технички услуги е главниот оперативните карактеристики на компанијата.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

  мислите за вашето време

  WhatsApp Online Chat !